U20 yemeğinde müjde
12 Temmuz 2013 Cuma
AA
Türkiye'de düzenlenen FIFA 20 Yaş Altı Dünya Kupası'nın resmi kapanış yemeği düzenlendi. Servet Yardımcı organizasyondan olumlu not aldıklarını dile getirdi.  
U20 yemeğinde müjde

Türkiye'de düzenlenen FIFA 20 Yaş Altı Dünya Kupası'nın resmi kapanış yemeği düzenlendi. 

Çırağan Sarayı'ndaki basına kapalı yemeğe, FIFA Asbaşkanı ve 20 Yaş Altı Dünya Kupası Organizasyon Komitesi Başkanı Jim Boyce, UEFA Asbaşkanı ve FIFA İcra Kurulu Üyesi Şenes Erzik, Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanı Yıldırım Demirören, TFF 1. Başkanvekili Ufuk Özerten, TFF 2. Başkanvekili ve Yerel Organizasyon Komitesi Başkanı Servet Yardımcı, Afrika Futbol Konfederasyonu (CAF) Başkanı Issa Hayatou, Asya Futbol Konfederasyonu (AFC) Başkanı Salman El-Bin Khalifa, UEFA 2. Asbaşkanı ve İspanya Futbol Federasyonu Başkanı Angel Maria Villar Llona, TFF yönetim kurulu üyeleri ile kulüp başkanlarının katıldığı bildirildi. 

Yemekte konuşan Servet Yardımcı'nın, turnuvada 50 maçın tamamlandığını belirterek, şampiyonanın başından beri mükemmel maçlara ev sahipliği yapıp, bu eşşiz deneyimi yaşamaktan ötürü çok mutlu olduklarını söylediği kaydedildi. 

Yardımcı'nın, bu turnuva sayesinde yaşanılan tecrübeler ve çıkarılan derslerle Türkiye'nin önümüzdeki yıllarda daha büyük uluslararası organizasyonlara ev sahipliği yapmak için güçlü bir aday haline geleceğini ifade ettiği belirtildi. 

Jim Boyce'ın ise "Önümüzdeki yıllarda da bu güzel ülkeye daha büyük organizasyonların ev sahipliği için geleceğimize eminim" dediği kaydedildi. 

İlgili Diğer Haberler
Yorumlar

Yorumları okumak için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

En çok yorumlanan haberler