Fransa'nın tek umudu Pogba değil
20 Haziran 2013 Perşembe
Sporx.com dış haberler
Ülkemizde düzenlenecek olan 20 Yaş Altı Dünya Kupası'nda mücadele edecek ekiplerden olan Fransa'nın teknik patronu Pierre Mankowski, Paul Pogba üzerinden açıklamalarda bulundu.  
Fransa'nın tek umudu Pogba değil

- SPORX DIŞ HABERLER - 21 Haziran Cuma günü başlayacak olan 20 Yaş Altı Dünya Kupası'nda mücadele edecek iddialı takımlardan Fransa'nın teknik patronu Pierre Mankowski, turnuva öncesinde açıklamaalarda bulundu.

Medya bazında Serie A ekiplerinden Juventus forması giyen Paul Pogba'nın takımın önüne geçmesine sitemde bulunan deneyimli teknik adam, "Bu takımın avantajı sadece bir oyuncunun gölgesinde olmamasıdır, yüksek kaliteye sahip birçok oyuncumuz bulunuyor" diyerek Fransa'nın kaderinin sadece genç oyuncunun elinde olmadığını vurguladı.

Takımdaki lider karakterde oyuncuların önemini de vurgulamayı ihmal etmeyen Mankowski, "Elinizde Paul, Samuel, Geoffrey ve Lucas gibi oyuncularınız olduğu zaman bu etki bütün takımı daha da yukarıya çeker" dedi ve takım olarak yalnızca bir oyuncunun turnuvada fark yaratmayacağının farkında olduklarının altını çizdi.

İlgili Diğer Haberler
Yorumlar

Yorumları okumak için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

En çok yorumlanan haberler